با قابلیت های ویدئو کنفرانس Yealink Meeting آشنا شوید

ویدئو کنفرانس Yealink Meeting

در این ویدئو قصد داریم شما را با امکانات ویدئو کنفرانس Yealink Meeting آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

پلتفرم ویدئو کنفرانس تحت شبکه های ابری، برقراری جلسات آنلاین را بسیار راحت کرده است. تنها با چند کلیک وارد جلسات ویدئویی شوید.
ویدئو کنفرانس یالینک برقراری ارتباط ویدئویی بین افراد در هر زمان و مکان را فراهم می نماید. شما می توانید از طریق کامپیوتر شخصی به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنید. از طریق اپلیکیشن تقویم، افرادی که می خواهید در جلسه حاضر شوند را دعوت نمایید. پیام اطلاع رسانی برای حضور در جلسه به دعوت شدگان ارسال نمایید. از طریق گوشی موبایل وارد جلسه شوید.

 

ویدئو کنفرانس یالینک یک ارتباط پایدار ویدئویی را برای کاربران فراهم می سازد.

برای بهبود تجربه کاربری و بهینه سازی کیفیت ارتباط ویدئویی و کسب رضایت مشتریان Yealink برای دستگاه های مختلف امکان برقراری ارتباط یکپارچه را فراهم ساخته است.
-ویدئو کنفرانس Yealink meeting قابلیت ها و امکانات منحصر بفردی از قبیل به اشتراک گذاری محتوا بیسیم تنها با فشردن یک کلید و همچنین امکانات مربوط به تخته وایت برد مجازی برای به اشتراک گذاری ایده ها و نظرات افراد فراهم ساخته است.
-پس زمینه های هوشمند به شما امکان استفاده از تصاویر خیره کننده برای جایگزینی با پس زمینه محیط را می دهند. ابزارهای آنالیز داده امکان ارزیابی و بهینه سازی موارد کاری فراهم می سازد.

 

 

-با بهره گیری از معماری توزیع ابری و با دارا بودن بیش از ۹۹ درصد نودهای موجود، شرکت یالینک خدمات خود را با کمترین تاخیر ممکن فراهم می آورد. این معماری برقراری ارتباط همزمان برای میلیون ها کاربر اینترنتی را فراهم آورده است.
-انتقال روتر هوشمند، شناسایی و برقراری ارتباط بهینه را امکان پذیر ساخته است. ارتباط بدون خطا با نود مورد نظر باعث می شود تا تاخیر ایجاد شده به حداقل برسد.
-ذخیره اطلاعات به صورت منطقه ای، امکان قرار دادن داده های مورد نیاز را در مناطق مورد نظر بدون نیاز به انتقال داده فراهم می سازد. کاربران امکان پاکسازی داده ها را در هر زمانی که نیاز باشد خواهند داشت.
-تمام داده ها با الگوریتم های AES-256 و TLS که با GDPR سازگاری کامل دارند، رمز گذاری می شوند.
پلتفرم ویدئویی Yealink Meeting چندین سطح امنیتی را برای اطمینان از امنیت داده ها ی رد و بدل شده به ارمغان آورده است.
-کاربران می توانند با استفاده از Teams، مرورگرهای وب، PSTN، SIP/H.323  و… وارد جلسات شوند تا این تجربه بسیار انعطاف پذیر تجربه کاربری فوق العاده ای را برای کاربران به همراه داشته باشد.
-ارائه تصاویر با کیفیت بالا تجربه بی نظیری بزای حاضزان در جلسه را فراهم می سازد.
-تکنولوژی هوشمند ردیابی صدا، تصویر فرد در حال مکالمه را در مرکز تصویر قرار می دهد تا حضار در جلسه تمرکز بالاتری داشته باشند.
ویدئو کنفرانس یالینک یکی از بهترین تجهیزات برای اتاق جلسات برای هر ترکیبی از دستگاه ها را فراهم می سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

69  −  65  =