آیا از کاربرد های ویدئو کنفرانس اطلاع دارید؟

ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس کاملا فراگیر شده است و در تمام صنایع از آن استفاده می شود. پیشرفت های اخیر در زمینه شبکه های وایرلس و وسایل قابل حمل موجب شده توجهات بیشتری به سمت تبادل اطلاعات ویدئویی در هر کجا و هر زمانی جلب شود.
کاربردهای عمومی بسیاری را می توان برای ویدئوکنفرانس برشمرد. هر دپارتمانی در هر سازمان که جلسات مختلفی اعم از مالی، مهندسی، منابع انسانی، تولید، بازاریابی، توسعه محصول، فروش و آموزش در آن برگزار می شود؛ مکان مناسبی برای استفاده از کنفرانس ویدئویی است تا:

-با کارمندان در نقاط مختلف بدون سفر کردن ارتباط برقرار شود
-با متخصصان دور از دسترس به منظور مشاوره یا آموزش تماس حاصل شود
-با منتخبین جویای کار یا بازرسین مصاحبه شود
-برای مشتری یا فروشنده پرزنتیشن ارائه شود
-بتوان داده ها و پرزنتیشن ها را در زمان مقتضی یا به صورت آن لاین مشاهده کرد
-بتوان اطلاعات را در هر زمان و هر مکانی دریافت کرد

ویدئو کنفرانس

افزایش بازده از طریق ویدئو کنفرانس

با کاهش زمان مسافرت بی ثمر، پیشگیری از تاخیر در برگزاری جلسات، برگزاری جلسات سازنده تر و کوتاهتر و ارسال و دریافت پیامهای غنی تر با استفاده از ویدئوکنفرانس می توان کارایی و بازده را افزایش داد. ویدئوکنفرانس به شما اجازه می دهد؛ تعداد شرکت کنندگان را افزایش دهید. معمولا مشکل است که بتوانید اطلاعات مختلف را به صورت همزمان به افراد مختلف بدهید؛ اما با ویدئوکنفرانس هر شخصی که به داده ها نیاز داشته باشد می تواند در صورت لزوم هر نوع اطلاعاتی را دریافت کند.
بسیاری از سازمانها مزیت رقابتی استفاده از ویدئوکنفرانس را به خوبی درک کرده اند. با ویدئوکنفرانس محصولات توسعه پیدا کرده و بسیار سریعتر به بازار معرفی می شوند؛  مشکلات بسیار سریعتر حل شده و هرشخصی که باید در تصمیم گیری دخالت کند می تواند بدون نیاز به سفر یا انتظار برای حضور آن شخص در محل جلسه از راه دور نظر خود را بیان کند.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  28  =  31