۵ نرم افزار ویدئو کنفرانس برتر مورد استفاده در تجارت های کوچک

ویدئو کنفرانس

شرکت های مختلف، انتظارات متفاوتی از دستگاه های ویدئو کنفرانس دارند. تجارت های کوچک به دنبال یک ویدئو کنفرانس قدرتمند هستند که آنها را قادر می سازد به راحتی با کارمندان، مشتریان یا شرکایشان ارتباط برقرار کنند و در عین حال قیمت مناسبی در حد بودجه محدودشان داشته باشد. بنابراین انتخاب دستگاه ویدیو کنفرانس مناسب برای توسعه تجارت ها ضروری است.

در ادامه پنج نمونه از بهترین نرم افزار های ویدئو کنفرانس برای تجارت های کوچک مطرح شده است:

۱- اسکایپ تجاری

اسکایپ معمولاً به عنوان یک نرم افزار ارتباط اجتماعی که خدمات تماس ویدئویی را برای صحبت با دوستان یا اقوام ارائه می دهد؛ شناخته می شود. اما برای کاربران در شرکت های تجاری، اسکایپ تجاری نیز یک انتخاب مناسب است. تنها با پرداخت مبلغی بصورت ماهیانه به ازای هر کاربر، می توانید از خدمات کنفرانس ویدئویی گروهی بهره ببرید. به عنوان یکی از ابزارهای مورد استفاده در جلسات، این نرم افزار شامل ویژگی هایی همچون دارا بودن وایت برد تعاملی است که به کاربران اجازه می دهد نوشته، دست نویس ها، چارت ها و غیره را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

۲- eztalks meetings

چرا باید eztalks meetings را انتخاب کنیم؟

  • استفاده تا سقف ۱۰۰ کاربر در این نرم افزار رایگان است.
  • چت IM/صوتی/ویدئویی گروهی آسان
  • امکان استفاده از وایت برد و تعامل دوجانبه
  • ضبط و پخش مجدد

Eztalks یک نرم افزار ویدئو کنفرانس حرفه ای شناخته شده در جهان است که شما را قادر می سازد به راحتی میزبان یک جلسه آن لاین با کیفیت HD هر زمان و در هر مکانی باشید. Eztalks meetings، ۳۰ جایگاه از پیش طراحی شده را به شما پیشنهاد می دهد که برای تجارت های کوچک بسیار مناسب است و با استفاده از آن ۳۰ نفر به طور همزمان می توانند در جلسه شرکت کنند. با پرداخت هزینه به ازای هر میزبان به صورت ماهیانه می توانید از ویژگی های خاص این نرم افزار بهره ببرید. علاوه بر ویژگی های معمول، این نرم افزار قابلیت هایی همچون پخش مجدد و ضبط تصاویر و صدا را دارد که به این روش می توانید اطلاعاتی را که حین جلسه آنها را از دست داده اید بعد از جلسه مجدداً بازبینی کنید.
اخبار خوبی در مورد این نرم افزار منتشر شده است!
تعداد نفرات شرکت کننده در جلسات به طور رایگان به ۱۰۰ نفر افزایش پیدا کرده است که البته هرکدام با  محدودیت ۴۰ دقیقه ای می توانند در جلسه شرکت کنند. به این ترتیب این نرم افزار اولین نرم افزار ویدئو کنفرانس در جهان است که به ۱۰۰ نفر به طور رایگان اجازه شرکت در یک جلسه گروهی را می دهد. به جرأت می توان گفت که این نرم افزار بهترین ویدئو کنفرانس برای تجارت های کوچک است.

نرم افزار ویدئو کنفرانس

۳- Goto meetings

Citrix Goto meetings با ارائه ویدئو کنفرانس HD یک روش قدرتمند ساده برای برقراری ارتباط همزمان است. متداولترین اپلیکیشن کنفرانس ویدئویی ProPlan با هزینه ماهیانه یا سالیانه در سال است که به ۵۰ نفر اجازه می دهد به صورت آنلاین و مجازی جلسات را به صورت رو در رو برگزار کنند. این سرویس شما را قادر می سازد تا یک اتاق جلسه شخصی با یک لینک جلسه ثابت تشکیل دهید و به این طریق بتوانید از اتاق مجازی برای برنامه ریزی زمانی جلسات به راحتی استفاده کنید. شما حتی می توانید کنترل کیبورد و موس خود را با اعضای شرکت کننده در جلسه برای برقراری ارتباط راحت تر به اشتراک بگذارید.

۴- Cisco webex

Cisco به عنوان یکی از غول های مشهور در زمینه ویدئو کنفرانس برای برگزاری جلسات با سطح بسیار بالا مطرح است. ورژن سطح اولیه پرمیوم ۸ این نرم افزار، به ۸ نفر اجازه می دهد تا در یک جلسه آن لاین شرکت کنند. ورژن پرمیوم ۲۵ آن به ۲۵ نفر اجازه می دهد که به طور همزمان در جلسه شرکت کنند. اگرچه این نرم افزار کمی گران است، اما امکان به اشتراک گذاری صفحه نمایش را فراهم می آورد تا ارائه پرزنتیشن ها راحت تر انجام شود. کاربران می توانند فایل ها، اسناد و PDF های خود را نیز به منظور ویرایش تعاملی به اشتراک بگذارند.

۵- Vidyo Cloud

Vidyo یک شرکت آمریکایی پیشرو در تکنولوژی برقراری ارتباط از طریق نرم افزار و تجهیزات ارتباط مجازی است. Vidyo Cloud قابلیت رفع خطاهای مربوط به قطع و وصل شدن و ناایمن بودن خطوط ارتباطی را دارد و می تواند خودش را با حدود ۲۰% افت بسته شبکه اینترنت های موبایل یا وایرلس تطابق دهد. بیشتر شرکت ها، شبکه های اینترنت اختصاصی ندارند و VidyoCloud امکان برقراری ارتباط ویدئویی با کیفیت بسیار بالا در شرایط سخت با موفقیت و به راحتی را فراهم می آورد.

کنفرانس ویدئویی، نقش بسیار مهم و غیرقابل تغییری را در تجارت های کوچک از جنبه های بسیاری مانند توسعه پروژه های جدید، برقراری ارتباط با مشتریان یا شرکا بدون نیاز به برگزاری جلسات حضوری ایفا می کند. بنابراین استفاده از تجهیزات ویدئو کنفرانس در روند توسعه تجارت های کوچک تأثیر بسزایی دارد. تنها با انتخاب بهترین ویدیو کنفرانس که نیازهای شما را برطرف سازد شرکت های تجاری می توانند به طور کامل به ارزش آن پی برده و از آن بهره کامل ببرند.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

94  −    =  85