کنفرانس ویدئویی
۱۰ دلیل برای نیاز به استفاده از کنفرانس ویدئویی
دسامبر 11, 2018
ویدئو کنفرانس
۵ نرم افزار ویدئو کنفرانس برتر مورد استفاده در تجارت های کوچک
ژانویه 5, 2019
ویدئو کنفرانس AVer
ویدئو کنفرانس چیست؟

ویدئو کنفرانس ها تجهیزات برقراری ارتباط از راه دوری هستند که در شرکت های تجاری که دفاتر متعددی در مناطق مختلف دارند طراحی شده اند. در حقیقت می توان به جای سفرهای طولانی مدت و برگزاری جلسات حضوری، با فشردن یک دکمه و شروع ارتباط تصویری مبتنی بر شبکه با افراد دیگر در مکان های مختلف یک کنفرانس ویدئویی ترتیب داد که بسیار کاراتر و مقرون به صرفه تر باشد.

درباره فراورده های لبنی کاله

شرکت فراورده های لبنی کاله فعالیت خود را با تاسیس کارخانه فراورده های لبنی در آمل آغاز کرد و توانست با عرضه کالای باکیفیت، محبوبیت و اعتبار قابل توجهی در داخل و خارج از کشور کسب کند. این شرکت دارای چندین دفتر و ساختمان متعدد در مراکز اصلی کشور و مهمتر از همه در تهران است. برگزاری جلسات متعدد بین مدیران دفاتر و کارخانه برای پیشبرد اهداف تجاری آن ها اجتناب ناپذیر است. به  همین علت مسئولین شرکت کاله به این نتیجه رسیدند که با نصب یک ویدئو کنفرانس AVer حرفه ای درساختمان های تهران و کارخانه آمل می توانند تا حد زیادی در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنند.

وب کم های حرفه ای ویدئو کنفرانس AVer

وب کم های حرفه ای ویدئو کنفرانس AVer با امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری در بستر SFB توجه هر شرکت تجاری که نیاز به سیستم های کنفرانس داشته باشد به خود جلب می کند. مدیران شرکت کاله نیز با بررسی مدل های مختلف این برند، وب کم مدل +VC520 را با توجه به ویژگی های زیر انتخاب کردند.

– رزولوشن تصویر بسیار بالا
– طراحی میکروفن با قابلیت حذف نویز و کیفیت صدای مناسب
– امکان برقراری ارتباط صوتی وتصویری با سرعت بسیار بالا و بدون تاخیر
– دوربین های حرفه ای با چرخش خودکار
– امکان نمایش فایل های صوتی و تصویری و به اشتراک گذاری با کاربران دیگر
– قابلیت ذخیره سازی صوت و تصویر جلسه

پس از برگزاری اولین جلسه از طریق ویدئوکنفرانس  +AVer VC520، تمامی شرکت کنندگان در جلسه اذعان داشتند که نه تنها کیفیت جلسه برگزار شده به سبب عدم نیاز به یک سفر طولانی پیش از برگزاری جلسه، بسیار بالاتر از جلسات حضوری بود بلکه اعتماد به نفس حضار نیز افزایش قابل توجهی داشت و همه حاضران احساس راحتی و آرامش بیشتری با حضور در محل کار خود و شرکت همزمان در جلسه را داشتند.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق