سیستم ویدئو کنفرانس
افزایش کارایی جلسات با سیستم ویدئو کنفرانس
آگوست 5, 2018
قیمت ویدئو کنفرانس
قیمت ویدئو کنفرانس به چه عواملی بستگی دارد؟
سپتامبر 16, 2018
ویدئو کنفرانس

امروزه تمامی شرکت های بزرگ به دنبال برقراری ارتباط موثر و سریع با شرکت ها و سازمان های مختلف در سراسر دنیا و همچنین شعب خود در سراسر کشور می باشند. به همین علت است که استفاده از ویدئو کنفرانس به عنوان کارآمدترین تجهیزاتی که ارتباط صوتی و تصویری باکیفیتی را فراهم می آورد؛ بسیار متداول شده است.
از میان تولید کنندگان تجهیزات ویدئوکنفرانس، شرکت Aver یکی از شرکتهای مورد اعتماد بازار ویدئو کنفرانس در جهان است که در ژانویه سال ۲۰۰۸ در کشور تایوان آغاز به کار کرد. مدل های متنوع تولید شده توسط این شرکت جای خود را در میان سالن های کنفرانس داخل کشورمان باز کرده است.
شرکت پتروشیمی جم یکی از مجتمع های تولیدی و صنعتی پتروشیمی کشور است که محصولات خود را از طریق شرکت بازرگانی توسعه انرژی پاد کیش (تاپکو) به اقصی نقاط جهان صادر می کند. برقراری ارتباطات صوتی و تصویری توسط ویدئو کنفرانس یکی از نیازهای اساسی این شرکت بود و آنها توانستند پس از  آشنایی با محصولات شرکت Aver توسط متخصصین شرکت مهندسی نوآوران تحقیق این نیاز را برطرف کنند.

با نصب یک دستگاه ویدئوکنفرانس Aver مدل EVC150 و یک دستگاه مدل Aver SVC500 در دفتر پتروشیمی جم در تهران امکان برقراری ارتباط تصویری با سرعت وکیفیت بسیار بالا با سایت این مجموعه در عسلویه فراهم آمد. دو دستگاه ویدئوکنفرانس Aver SVC500 نیز توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در مجموعه توسعه انرژی پادکیش جهت برقراری ارتباط بین دفتر تهران و پتروشیمی در عسلویه نصب گردید.
به گفته کاربران و مدیران دفتر پتروشیمی جم و توسعه انرژی پاد کیش برخی از ویژگی های برجسته ویدیو کنفرانس های Aver که آنها را ترغیب به خرید این محصول کرد.

ویدئو کنفرانس AVer

برخی از ویژگی های برجسته ویدئو کنفرانس AVer :

– کیفیت تصویر بسیار بالا در حد Full HD
– امکان ذخیره سازی صوت و تصویر
– سرعت برقراری ارتباط مناسب و پخش صدا و تصویر بدون تاخیر
– دوربین بسیار پیشرفته با قابلیت زوم تصویر
– قابلیت پخش پرزنتیشن بدون پرداخت هیچگونه هزینه
– مشاوره، نصب و راه اندازی رایگان
– ضمانت و خدمات پس از فروش مناسب

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق