ویدئو کنفرانس
باید ها و نباید هایی که در یک ارتباط ویدئو کنفرانس رعایت کنید!
می 5, 2018
سیستم ویدئو کنفرانس
بهبود بهره وری و کیفیت از طریق سیستم ویدئو کنفرانس
می 31, 2018
سیستم ویدئو کنفرانس

سیستم ویدئو کنفرانس

دانشکده برق علم و صنعت از اولین دانشکده هایی بود که همزمان با تاسیس دانشگاه، فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون در رشته های الکترونیک، مخابرات، قدرت، کنترل، مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) و مخابرات امن دانشجو می پذیرد. با توجه به اینکه  دانشکده برق علم و صنعت با مرکز ببن‏ المللی انستیتو مهندسی قدرت مسکو، مرکز تحقیقات الکترونیک و میکروالکترو اپتیک دانشگاه مون‏پلیه فرانسه و دانشگاه نورتمبریای انگلستان همکاری مستمر دارد؛ به روز رسانی و تکمیل تجهیزات ارتباط صوتی و تصویری برای برگزاری جلسات در دستور کار این دانشکده قرار گرفت.
پس از تحقیق و بررسی برندهای و مدلهای مختلف، متخصصان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق، تجهیزات سیستم ویدئو کنفرانس ، سیستم  کنفرانس صوتی و ویدئو پروژکتور را به این دانشکده معرفی کردند که پس از تایید با یک سال گارانتی محصولات و سه سال خدمات پس از فروش در سالن کنفرانس دانشکده برق نصب و راه اندازی گردید:

  1. سیستم ویدئو کنفرانس Aver مدل EVC-350
    Aver از برندهای بسیار معتبر جهانی است که ویدئو کنفرانس های کاربردی و مقرون به صرفه ای را به بازار عرضه می کند. مدل EVC-350 نیز با طراحی انعطاف پذیر و ویژگی هایی همچون کیفیت بسیار بالای تصویر، ارتباط همزمان ۴ نقطه ای با امکان افزایش تا ۱۰ نقطه، همزمانی کامل صدا و تصویر در استاندارهای متنوع با هر پهنای باند و امکان نمایش و ارسال تصاویر و ویدئو جزو مدلهای بسیار پرطرفدار این برند است.
  1. سیستم کنفرانس صوتی رست مومنت مدل RX-2700
    سیستم کنفرانس رست مومنت از تجهیزات کاملا شناخته شده و محبوب در جهان است. طراحان این سازنده، با پیش بینی قابلیت های متنوعی در مدلهای مختلف این سیستم کنفرانس به خصوص مدل  RX-2700، تمام نیازهای کاربران از جمله سیستم ترجمه همزمان و رای گیری خودکار دیجیتال، امنیت غیرقابل شنود توسط افراد غیر مجاز، ذخیره سازی صدا و تصویر و غیره را برطرف کرده اند.
  1. دیتا پروژکتور هیتاچی مدل CP-WX2542-WN
    هیتاچی در ایران جزو پرکاربردترین برندها در زمینه رسانه های صوتی و تصویری است و تقریبا در بیشتر شرکت ها و موسسات حداقل یکی از تجهیزات ساخت این شرکت بالاخص دیتا پروژکتورهای آن مورد استفاده قرار می گیرد. علت فراگیر بودن این تجهیزات مخصوصا مدل CP-WX2542-WN، طراحی ساده و کاربردی، کیفیت و شفافیت تصویر و قابلیت های تنظیم، ذخیره سازی و نمایش فرمت های مختلف آن است.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق