18
اثرات سیستم ویدئو کنفرانس در تجارت
سپتامبر 5, 2017
ویدئو کنفرانس AVer
پروژه ویدئو کنفرانس AVer اداره کل بازرسی استان سیستان و بلوچستان
نوامبر 18, 2017
ویدیو کنفرانس Aver

ویدیو کنفرانس Aver

شرکت داروسازی اکسیر به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های داروسازی که محصولات خود را با کیفیت بسیار بالا علاوه بر پخش در نقاط مختلف کشور به کشورهای خارجی مانند اوکراین، ارمنستان، سوریه و غیره نیز صادر می کند، نیاز به ارتباط مستمر و قابل اطمینان بین دفاتر مختلف خود در تهران، بروجرد و خارج از کشور دارد.
مدیران شرکت داروسازی اکسیر که از خرید ۲ دستگاه ویدئو کنفرانس لایف سایز در گذشته از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق رضایت کامل داشتند، تصمیم گرفتند به منظور بهبود برقراری ارتباط صوتی و تصویری و هوشمند سازی جلسات خود با دفاتر دیگرو صرفه جویی در وقت و هزینه، یک دستگاه ویدیو کنفرانس Aver مدل EVC-150 (سه نقطه ای) را خریداری کنند.
ویدیو کنفرانس Aver مدل EVC-150 کیفیت تصویر full HD بسیار بالایی دارد و امکانات وسیعی مانند ذخیره سازی و آرشیو کردن ویدئوها بدون نیاز به تجهیزات جانبی، امکان اتصال با موبایل و تبلت و اشتراک گذاری اطلاعات و همزمانی کامل صدا و تصویر را در اختیار کاربر قرار می دهد.
با توافق شرکت داروسازی اکسیر، این دستگاه ویدئو کنفرانس با پنج سال گارانتی و خدمات پس از فروش توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نصب و راه اندازی گردید.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق