اثرات سیستم ویدئو کنفرانس در تجارت

18

چرا ویدئو؟
در جهان کوچک امروز،  شما نیاز دارید که با همکاران ، شرکا ، مشتریان ، سرمایه گذاران ، پرسنل و کلیه افراد مرتبط با تجارت خود روابط  محکمی داشته باشید و این امر از هر زمان دیگری مهم تر شده است. راهکارهای ویدئویی  چنان ارتباط با کیفیت و سطح بالایی  برای شما امکان پذیر می سازد گویی شما  خودتان در آن مکان حظور دارید و به شما این امکان را می دهد تا مستقیما در روابط و گفتگوها سهیم باشید و این دقیقا چیزی است که شما برای داشتن یک تجارت موفق به آن نیازمند هستید. سیستم ویدیوکنفرانس امکان ارتباط با کیفیت را از هر گوشه جهان برای شما ممکن می سازد.

۱) سرعت

سرعت بخشیدن به کسب و کار
زمانی می توانیم مکالمه مستقیم داشته باشیم دیگر به  فرستادن پست های الکترونیکی نیازی نخواهیم داشت.  مهمترین دلیل نصب سیستم ویدئو کنفرانس موثرتر نمودن فعالیتهای شما است .
پیشرفت تکنولوژی در ۵۰ سال گذشته این امکان را برای تجارت های مختلف فراهم کرده است که مغازه های کوچک تبدیل به شرکت ها و کارخانه های بین المللی شوند. این دگرگونی در حین سودمند بودن معایبی نیز داشته است، مهمترین این معایب کم شدن روابط انسانی است. اما سیستم ویدیو کنفرانس این مشکل را نیز حل کرده است و امکان ایجاد روابط موثر از راه دور را نیز فراهم کرده است.

۲)مزیت رقابتی

چه کسی برتری نسبت به رقبا را دوست ندارد؟
اکثر مردم و مدیران فکر می کنند که ویدیو کنفرانس مخصوص تجارت های بزرگ است و فقط ثروتمندان و موسسات بزرگ می توانند از آن استفاده کنند. ولی این کاملا اشتباه است، امروزه شرکتها و موسسات با حجم کاری متوسط و کوچک هم به راحتی می توانند از سیستم ویدیو کنفرانس استفاده کنند و از مزیت های آن بهره مند شوند.
روزی فرا خواهد رسید که جواب دادن به یک تماس ویدئویی مانند جواب به یک تماس تلفنی رایج خواهد شد و ما خرسند هستیم که در مسیر پیشرفت آن پیش می رویم.
در قرن ۱۵ میلادی قبل از پیدایش صنعت چاپ برای نشر یک کتاب صدها روز زمان لازم بود.
و امروزه در سال ۲۰۱۱، ۲۶۳ میلیون کتاب در هر سال چاپ می شود.

۳) خودتان را دوست داشته باشید.
تکنسین های ما بارها و بارها به برگزاری دوره های آموزشی در هر دفتر می پردازند. در حال حاضر ما در پنج کشور به طور همان زمان آموزش می دهیم و این نه تنها باعث کاهش سفر بلکه باعث صرفه جویی در زمان نیز می شود.
ایجاد هماهنگی بین کار و زندگی شخصی و رسیدن به ثبات، امری دشوار است. همیشه در دسترس بودن، ملاقات با مشتریان و کارهای دیگر در کنار هم شما را کاملا خسته می کند ولی اگر شما حتی بخشی از ملاقات های خود را با استفاده از سیستم ویدئو کنفرانس انجام دهید، در زمان و انرژی خود صرفه جویی بزرگی انجام داده اید. شما با استفاده از ویدئو کنفرانس می توانید در طول روز دور دنیا بگردید و با مدیران و موسسات مختلف جلسه برگزار نمایید ولی برای صرف ناهار در خانه خود باشید.

۴) به روز باشید

به چه چیز و در چه زمان احتیاج دارید؟
در دنیای امروز اختلاف مالی بین داشتن سیستم ویدئویی “چت های رایگان” و “ویدئو کنفرانس های HD با کیفیت بالا” ، خیلی کم شده است. دیگر آن زمان ها گذشته که شما برای داشتن یک سیستم چت آنلاین با کیفیت بایستی هزینه های کلان صرف می کردید . شما می توانید با کمترین هزینه سیستم ویدئو کنفرانس خود را راه اندازی کنید و بعدأ بسته به نیاز خود آن را موثرتر و اثربخش تر از هر زمان دیگر گسترش دهید.

۵) مسافرت کردن

کسب و کاری که به سرعت نور حرکت می کند.
دوران طلایی مسافرت کردن خیلی وقت است که به پایان رسیده است و هواپیماها هم دیگر سریعتر نمی شوند. هر کس به دنبال یک سفر ارزان قیمت می گردد ، ولی بیشتر از آن آسایش برای همه مهم است. امروزه یک پرواز چند ساعته هم می تواند خسته کننده به نظر بیاید و همه این ها به این معناست که برای ملاقات های کاریتان ویدیو کنفرانس می تواند یک انتخاب ایده آل باشد، این سیستم امکان برقراری ارتباط سریع و ارزان را یکجا فراهم می کند.
اتاق های کنفرانس ما در دفتر مرکزی می باشند و زمان توسعه و سفر با استفاده از این سیستم ها بسیار آسان تر می شود.

۶) تداوم کسب و کار
طوفان، آتش سوزی، زلزله و بلایای طبیعی خطراتی هستند که می توانند کسب و کار شما را تهدید کنند. آمار و ارقام نشان می دهد که ۸۰% کسب و کارهایی که قربانی بلایای طبیعی شده اند طی ۱۸ ماه تعطیل شده و دیگر ادامه فعالیت نداده اند. در صورت بروز چنین حوادثی در شعب مختلف کسب و کار تان ، شما می توانید با استفاده از سیستم ویدئو کنفرانس با آن مکان ارتباط برقرار کنید و از وضعیت موجود آگاه شوید و تصمیمات درست را اتخاذ نمایید.

۷) قابل حمل بودن
رشد سریع استفاده از تلفن همراه در میان مردم جهان و قابلیت استفاده از موبایل به عنوان ویدئو کنفرانس به این معناست که هر شخص دارای تلفن همراه ، یک سیستم ویدئو کنفرانس نیز با خود حمل می کند.
این افزایش سریع در تعداد کاربران تلفن همراه به این معناست که شما می توانید از تلفن همراه خود به عنوان یک سیستم ویدئو کنفرانس نیز بهره ببرید ، با همان کارایی که گویا در خانه و یا اداره خود مشغول به کار هستید.

۸) ارتباط با تامین کنندگان
برای ما، ارتباطات حضوری کلیدی است. به منظور ایجاد اعتماد و تفاهم با همکاران، فروشندگان و مشتریان، ارتباط برقرار کردن با آنها در سطح شخصی امکان پذیر می شود. سیستم ویدئو کنفرانس امکان برقراری این ارتباط  را برای ما فراهم می نماید.
زمانی بود که مصرف کنندگان و تامین کنندگان منابع یک کسب و کار همگی در یک شهر و نزدیک به هم بودند. اما امروزه این اصل دچار دگرگونی شده است و تامین کنندگان می توانند در شهر و یا حتی کشوری دیگر مستقر باشند. در چنین شرایطی شما باید قادر باشید که با آنها روابط انسانی خوبی برقرار نمایید و در اینجا است که سیستم های ویدیو کنفرانس به کمک شما می آیند. وجود ویدئو کنفرانس می تواند این فاصله را از بین ببرد و باعث شود شما چنان ارتباط موثری برقرار کنید گویی خودتان در آن محل حظور دارید.

کاوش ویدئو کنفرانس: دیدن باور کردن است
ویدئو کنفرانس بیشتر از ۵۰۰ اتاق هیئت مدیره را برای کسب و کار خود نقل مکان کرد.
به طور فزاینده، ویدیو کنفرانس به بخشی از زنجیره عرضه تبدیل شده و به کسب و کار و روابط مشتریان، تامین کنندگان، شرکا و کارکنان کمک می کند. سیستم ویدئو کنفرانس در حال گسترش است و به ما در روابط جهانی کمک می کند.
ما امیدواریم که شما به “هشت دلیل که چرا کسب و کار شما نیاز به ویدئو کنفرانس دارد” پی برده و می دانیم که
دیدن باور کردن است،و اکنون برای شما فرصت تجربه  قدرت ویدئو را درست خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5  +  4  =