۵ دلیل خرید وب کم Aver VC520Pro برای ویدئو کنفرانس

وب کم VC520Pro

با بررسی های انجام شده بر روی وب کم VC520Pro کمپانی Aver  می توان گفت این دوربین ویدئو کنفرانسی یک سیستم نوآورانه و فوق العاده است. VC520Pro یک سیستم ویدئوکنفرانس مقرون به صرفه است و به شما اجازه می دهد که فضای جلسه ای کاملا انعطاف پذیر، چند رسانه ای و تعاملی داشته باشید.

در ادامه ۵ دلیل به عنوان اصلی ترین دلایلی که چرا سازمان شما باید برای خرید دوربین ویدئوکنفرانس سرمایه گذاری کند، ارائه شده است:

دلایل خرید وبکم Aver VC520Pro

  • کار با آن راحت است.

VC520Pro یک سیستم Plug & play است که فقط به یک بار راه اندازی در کمتر از ۵ دقیقه برای استفاده نیاز دارد. می توان ادعا کرد که خارج کردن تجهیزات آن از جعبه بیشتر از اتصال سیستم طول می کشد چون نیازی به پیکربندی ندارد.

این سیستم تجربه برگزاری کنفرانس BYOD را با صدا و تصویر بهتری ارائه می دهد.

 به شرکت کنندگان در جلسه اجازه می دهد تا با وسایل شخصی خود مانند تبلت، لپ تاپ و غیره با سیستم متصل شوند. وب کم VC520Pro به یک دوربین امکان چرخش ۳۴۰  درجه بصورت عمودی و ۱۲۰ درجه بصورت افقی  دوربین و زاویه دید ۸۲ درجه و سیستم صوتی با دارای اسپیکر ۳۶۰ درجه با پوشش شعاع ۶ متری  با قابلیت حذف اکو و نویز مجهز می باشد.

  • این سیستم با تمام نرم افزار های ویدئو کنفرانس استاندارد به طور مجازی کار می کند.

تفاوتی ندارد که سازمان شما از نرم افزار اسکایپ بیزینس، Lync, ،Cisco Jabber ،Blue Jeans Network ،Zoom   استفاده می کند یا اپلیکیشن های دیگر، VC520Pro تجربه شما را برای برقراری ارتباط صوتی و تصویری بهبود می‌بخشد این سیستم به راحتی به هر برنامه تماس صوتی و تصویری متصل می شود.

  • این سیستم برای اتاق های کنفرانس با سایز متوسط و بزرگ کاملا مناسب است.

اسپیکر آن بنا به نیاز کاربر میتواند برای گروه‌هایی متشکل از ۲۰ نفر افزایش یابد دامنه تحت پوشش  اسپیکر ۱۵ فوت می باشد در غیر این صورت می توانید با اضافه کردن دو اسپیکر به ۴۵ فوت برسانید.  و قابلیت اضافه وب کم Aver یک سیستم حرفه ای برای اتاق های کنفرانس متوسط و بزرگ  است. هر آنچه که این سیستم انجام می دهد با وجود کوچک بودن و جمع و جور بودن که از فاکتورهای مهم این سیستم است به خوبی از عهده آن برمی آید.

  • خرید این سیستم کاملا مقرون به صرفه است.

دوربین  ویدئو کنفرانس VC520Pro به نسبت خدماتی که ارائه می دهد، خرید مقرون به صرفه ای است. قیمت آن نسبت به سیستم های اتاق کنفرانس امروزی ارزان به شمار می‌رود. می توان گفت که Averیکی از برندهای بی رقیب و خلاق این صنعت می باشد.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآموران تحقیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7  +  2  =